Skontaktuj się z nami
Zhang

Numer telefonu : +86-13764251469

WhatsApp : +8613764251469

Haining Zell Automobile Testing And Inspection Equipments Co., Ltd.

Haining Zell Automobile Testing and Inspection Equipments Co., Ltd.

  • Haining Zell Automobile Testing And Inspection Equipments Co., Ltd.
  • Haining Zell Automobile Testing And Inspection Equipments Co., Ltd.
  • Haining Zell Automobile Testing And Inspection Equipments Co., Ltd.
  • Haining Zell Automobile Testing And Inspection Equipments Co., Ltd.
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent
marki ZELL Ilość pracowników 11~50
Coroczne wyprzedaże 1000000-5000000 Rok założenia 2009
pc Export 80% - 90%
Wprowadzenie

Jesteśmy profesjonalnym producentem w Chinach i skupiamy się tylko na urządzeniach do odzysku i recyklingu do serwisowania klimatyzacji samochodowej.

Fabryka ZELL znajduje się w prowincji Zhejiang, 120 kilometrów od Szanghaju. Jako wiodący producent urządzeń chłodniczych R/R/R wysłaliśmy nasze modele do ponad 30 krajów.Niezawodność i łatwość obsługi to kluczowe cechy. Jesteśmy jedyną marką, która udziela 3-letniej gwarancji na wszystkie modele w Chinach.
ZELL w 100% opanowuje kluczową technologię maszyn R/R/R.Jesteśmy jedną z niewielu fabryk, które mogą przejść standardowy test SAE.

Historia
Usługa

WYŻSZOŚĆ PRODUKTU
Konstrukcja wszystkich naszych urządzeń nawiązuje do norm SAE、CE i TUV, dzięki czemu wydajność jest stabilna, bezpieczna i niezawodna, udzielamy 2 letniej gwarancji.Oferujemy jakość na światowym poziomie, ale tylko ze średniej półki cenowej.

 

ZALETY GEOGRAFICZNE
Znajdujemy się w Haining City w prowincji Zhejiang, zaledwie godzinę jazdy od Szanghaju, Hangzhou i Ningbo, więc jesteśmy bardzo blisko portu w Szanghaju i portu Ningbo, fabryka znajduje się w doskonałej lokalizacji geograficznej.

 

ZALETA FABRYCZNA
Ponieważ od 20 lat specjalizujemy się w badaniach i rozwoju oraz produkcji maszyn do odzysku i wtrysku czynnika chłodniczego, mamy bogate doświadczenie w projektowaniu i produkcji, możemy zaproponować OEM ODM i inne metody współpracy.

Nasz zespół